Zlato in srebrno priznanje na 50. državnem srečanju mladih raziskovalcev v Murski Soboti

Mladi raziskovalci OŠ Maksa Durjave nizajo uspeh za uspehom. Po odličnih uvrstitvah na srečanju Mladi za napredek Maribora sledi še uspeh na državnem srečanju mladih raziskovalcev v Murski Soboti.

Herolinda Buzhala, Šeherezada Bernica in Luka Moleh so pod mentorstvom Blanke Kovačec zagovarjali inovacijski predlog “Kako lahko učenci prispevamo k boljšemu vključevanju romskih učencev in učencev tujcev na naši šoli?”. Zasedli so prvo mesto med inovacijskimi predlogi in osvojili zlato priznanje.

Raziskovalno nalogo z naslovom “Manjši bratje – minoriti v Mariboru in Ptuju” s področja zgodovine, sta zagovarjala Timotej Furek in Aleksander Stojaković Voglar. Mentor naloge je bil Rado Šumer. Nalogo sta odlično predstavila in zanjo prejela srebrno priznanje.

 

Čestitamo!

 

 

(Visited 128 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost