Dobrodelna dražba

V torek, 27. novembra 2018, je potekala  dobrodelna dražba slik v organizaciji Višje strokovne šole Doba v sodelovanju z društvom Toti DCA. Na dražbi so se dražile slike ljubiteljskih slikarjev. Ves denar, ki se je zbral, so podarili učencem naše šole, ki prihajajo iz socialno manj spodbudnega okolja, da se bodo lahko udeležili šole v naravi.

Donirali so: Doba Fakulteta, TBD – tovarna bovdenov in plastike Lenart, Branko Rojs, HQ Trockenbau GmbH, SVIZ OŠ Maksa Durjave, Humanitarno društvo Lions klub Piramida Maribor, Marko Hadner in Mariborski vodovod.

Slike so podarile: Berta Šmid, Marjana Mežnar, Sonja Mrhar, Sonja Vusić, Mirjam Kukovec Štamberger in Jerica Basle Vivat pod mentorstvom Ota Rimeleta in Eli Pehani Karba.

Vsem se iskreno zahvaljujemo.

(Visited 78 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost