Cankarjevo tekmovanje

 

11. decembra 2018 je na šoli potekalo Cankarjevo tekmovanje iz slovenščine, za učence od četrtega do devetega razreda. Ponosni smo na učence, ki so si prislužili priznanja. Iz 4. razreda sta to učenca Ana Antunović, Anže Glaser, iz 5. razreda, učenki Živa Avdičaušević in Naja Podpečan, v 6. razredu sta se izkazala učenca Iva Biluš in Vid Gregorn. Med sedmošolci pa so prejemniki priznanj, Miha Ferlinc, Bela Strnad Ornik, Anja Gostenčnik, Jaša Lampreht, izmed osmošolcev prejme priznanje Lana Podpečan.

Prav posebej pa smo ponosni na učenca 9. razreda Zoyo Čurin in Žaka Kravosa, ki sta se uvrstila naprej, na regijsko tekmovanje, kamor ju konec tega meseca s ponosom pospremim.

Držimo pesti zanju!

 
Vodja tekmovanja in mentorica učencem, učiteljica Tanja Iršič 
(Visited 78 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost