DELO V SOBOTO , 29. 9. IN PONEDELJEK, 1. 10. 2018

V soboto je delovna sobota. Učenci pridete v šolo ob 8.30 in iz svojih razredov vzamete stole, ki jih odnesete v telovadnico, kjer bo uvodna predstavitev projekta Slovenija-šege in navade. Po končanem uvodu stole odnesete v razrede in greste na malico. 7. razreda malico vzameta in odideta na avtobus. Po malici se dela po razredih in skupinah po določenem razporedu. OPB v soboto ni. Kosilo za prvo in drugo triado je ob 12.30, za ostale ob 13. uri.

V ponedeljek je prav tako dan dejavnosti, ki ga začnete ob 8.30 v matičnih učilnicah. Ob 12. uri je zaključna prireditev v telovadnici, kamor zopet pridete s stoli in predstavite svoje izdelke.

Kosilo za prvo triado je ob 11.30, za ostale pa po prireditvi.

OPB je organiziran kot običajno.

(Visited 26 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost