32. srečanje Mladi za napredek Maribora

 

V Narodnem domu je v četrtek, 9. aprila 2015, z razglasitvijo rezultatov potekalo sklepno dejanje 32. srečanja Mladi za napredek Maribora.

 

Tudi letos so se naši mladi raziskovalci odlično odrezali. Meli Buzhala in Vesna Krajnc (mentor Rado Šumer) sta na področju zgodovine z nalogo Šolski hodniki, priložnost za potovanje skozi čas, dosegli prvo mesto. Na področju turizma sta se Metka Jenčič in Živa Tolevski (mentorica Bojana Cingerli) uvrstili na tretje mesto, Filip Berko in Maja Jenčič (mentorica Barbara Ditrih) pa z nalogo Maribor in Gradec na četrto mesto. Četrto mesto je dosegla tudi Linda Buzhala (mentorica Blanka Kovačec)  z nalogo s področja sociologije Prostovoljske dejavnosti na naši šoli in njihovi pozitivni vplivi.

 

Čestitamo!

(Visited 277 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost