Šola v naravi 5. in 7. razred – 2. dan

26. 2. 2019

Drugi dan je za nami …

Galerija slik

Danes nas je zbudil prečudovit razgled na Dravinjsko dolino. Po oblačenju smo se odpravili na zajtrk pred smučanjem. Nasitili smo se in se z avtobusom odpeljali do smučišča na Roglo. Za nekatere učence je to bil nepozaben dan, saj so prvič stali na smučeh. Smučanje je bilo zelo vznemirljivo. S smučišča smo se popoldne vrnili v dom Gorenje in se okrepčali z odličnim kosilom. Sledil je prosti čas, ko smo se pogovarjali, igrali, »športali« … Nato smo imeli vodene športne igre, med katerimi smo igrali košarko, odbojko in nogomet, nekateri pa smo se urili za mediatorje. Učenci petih razredov so imeli ekologijo; opazovanje in določanje lišajev na različnih krajih, spoznavanje čistilne naprave in ogled ekološkega otoka. Sledil je za nekatere najboljši del dneva, ko so nam učitelji za pol ure vrnili telefone, da smo poklicali starše. Po večerji na je pot vodila na nočni pohod s petrolejkami, kar smo vsi doživeli prvič. Sledil je zaslužen počitek. Le kaj nas čaka jutri?

 

(Visited 23 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost