Pustovanje

V torek, 13. 2. 2018 smo imeli učenci 1. triletja tehniški dan. Izdelali smo razredne  skupinske maske. Vsak razred je predstavljal pravljične junake znanih pravljic. Učenci 1. a razreda so upodobili pravljico Kdo je napravil Vidku srajčico, učenci 1.b razreda so predstavljali pravljico Volk in sedem kozličkov. Učenci 2. razreda so bili palčki iz pravljice Sneguljčica, učenci 3. razreda pa so skočili v deželo Kosovirijo in se prelevili v radovedne kosovirje.

Po rajanju v naši telovadnici smo se odpravili na Trg Leona Štuklja in na rajanju dobili 2. nagrado in si prislužili vstopnice v Bumbar park, ustvarjalne delavnice v ZPM Maribor in se posladkali s slastnimi krofi. Nagrade smo bili zelo veseli in že začeli z razmišljanji o pustnih maskah za naslednje pustovanje.

 

(Visited 43 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost