Back to School na Radiu Si

V četrtek, 8. junija 2017, so devetošolci preživel prijetno uro angleščine v družbi sodelavcev iz Radia Si (Tatjana Milovanović in Korab Jorgacieski). Snemali so namreč oddajo z naslovom »Back to School«, ki se na Radiu Si predvaja vsak torek in četrtek ob 14:20. Bilo je zelo sproščeno in veselo.

Radio Si

Radio Si – Radio Slovenia International je prvi in edini tujejzični radijski program v Sloveniji.  V oddaji Back to School se predstavljajo učenci različnih slovenskih osnovnih šol, ki v angleškem jeziku z namigi in opisi pomagajo poslušalcem uganiti skrito besedo. Poslušalec, ki pokliče in pove pravo besedo, dobi nagrado.

Vabimo vas k poslušanju posnetka oddaje, ki je bila na Radiu Si 13. junija 2017. Preostale oddaje bodo predvajane v mesecu septembru, ko bomo ponovno »Back to School«.

 

Oddaja “Back to School”: 13. junij 2017

(Visited 96 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost