ALIJEVA OZ. BLENDONOVA MAVRICA

Učencem, ki so vključeni v program SIMS na OŠ Maksa Durjave Maribor, ni nikoli dolgčas. V mesecu maju so se pridno pripravljali na zaključno prireditev z dramatizacijo zgodbe Alijeva mavrica (igrica je prirejena po besedilu Maruškina mavrica Nine Mav Hrovat).

Zaključna prireditev je bila 31. 5. 2017. Pol ure pred prireditvijo pa so izvedeli, da si je Ali zlomil roko in je v bolnici. Upamo, da čim prej okreva in se učencem kmalu pridruži, da skupaj preživijo še zadnje predpočitniške dni. Na Durjavi pa ne manjka mladih zvezd. Predstavo je rešil Blendon, ki je po samo eni vaji zlahka nastopil pred gledalci. Dokazali so, da zmorejo in znajo, če le stopijo skupaj, kot so ugotovile sprva samovšečne barvice v zgodbi: »Najlepše smo, kadar smo skupaj, ko narišemo pisane risbe, pisane rože, pisan svet, tako kot tole mavrico«.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost