Naročanje na PCR po pozitivnem HAGT/samotestiranju

Spoštovani!

Ker se je v šolah uvedlo samotestiranje, bi Vam rada kot imenovana zdravnica vaše šole sporočila kontaktno telefonsko številko za testiranje po PCR metodi (s čimer potrjujemo Covid-19), kamor lahko starši sami naročijo svojega otroka v primeru pozitivnega HAGT testa oz. samotestiranja. Na testiranje naj imajo s seboj na v pogled pozitiven HAGT test (fotografija, sam test, ki je ustrezno zaščiten, itd.).

Za odvzem brisa se je potrebno obvezno predhodno naročiti na mobilno telefonsko številko 070 465 578 (potrebno je poklicati!, SMS-ov se ne bere), vsak dan od PON-PET med 7.30 in 18.00 uro, sobota, nedelja in praznik od 10 do 17 ure.

Testiranje se izvaja od 10.00 do 17.00, na lokaciji  Zdravstvena postaja TABOR, Jezdarska 10.

V primeru pozitivnega PCR testa naj starši obvestijo tudi pediatra.

Lep pozdrav,

Maša Krajnc, dr. med. spec. pediatrije

(Visited 51 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost