VPIS OTROK V PRVI RAZRED V ŠOLSKEM LETU 2021/2022

Vpis otrok v prvi razred za šolsko leto 2021/2022 bo potekal:

  • v torek, 9. februarja 2021,
  • v sredo, 10. februarja 2021 in
  • v četrtek, 11. februarja 2021

v prostorih šolske svetovalne službe. Točen termin za vpis otrok iz našega gravitacijskega območja bo zapisan na vabilu.

V prvi razred devetletne osnovne šole je potrebno vpisati vse otroke, ki bodo v koledarskem letu 2021 dopolnili starost šest let (rojeni v letu 2015). Starši oz. skrbniki otroka vpišete v šolo v šolskem okolišu (gravitacijskem območju), v katerem otrok prebiva. Vpis v šolo zunaj šolskega okoliša se izvede tako, da vpišete otroka v šolo v svojem šolskem okolišu, pri šoli, v katero ga želite vpisati, pa vložite vlogo za prepis.

       Prosimo, da imate pri vpisu s seboj svoj in otrokov osebni dokument.

(Visited 49 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost