Učenci navdušeni nad aktivnimi počitnicami

V času jesenskih počitnic, smo za učenke in učence naše šole organizirali aktivne počitnice. Čas v šoli so preživljali v veselem in sproščenem vzdušju, kjer so se naučili veliko novega, hkrati pa tudi utrdili svoja znanja in sposobnosti.

Zelo radi so upravljali žogo pri nogometu, košarki in odbojki. Se kotalili, skakali in valjali pri gimnastiki. Primerjali svoje fizične sposobnosti pri rokoborbi in ustvarjali unikatno glasbo pri bobnanju.

V velikem številu so se udeležili še ur športnih in družabnih iger ter se v svojem otroštvu zatopili tudi v pravljice pri pravljični uri.

Izredno veseli smo, da smo na obraze otrok vsak dan pričarali veselje in zadovoljstvo ter jim popestrili jesenske počitnice.

(Visited 60 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost