Protokol za najemnike

PROTOKOL ZA NAJEMNIKE TELOVADNICE  ZA PREPREČEVANJE NALEZLJIVIH BOLEZNI OŠ MAKSA DURJAVE MARIBOR

Za preprečevanje prenosa okužbe s SARS-CoV-2 se vsi najemniki držijo smernic NIJZ-ja.

1. V šolo lahko vstopajo le zdrave osebe. Ob vstopu si vsak razkuži roke. V zaprtih prostorih je obvezno nošenje maske. Najemniki telovadnice sami poskrbijo za razkuževanje in nošenje mask ter za osebno higieno.

2. Ko skupina zaključi vadbo, je pol ure časa, da uporabniki in čistilke šole  prezračijo in očistijo garderobe in telovadnico. Treba je poskrbeti, da skupina, ki je z vadbo končala, pravočasno odide iz šole. Nato lahko prične z vadbo nova skupina. Skupine se med seboj ne smejo mešati. Vsak najemnik mora voditi seznam prisotnih.

3. Za opremo, ki jo skupine pri vadbi uporabljajo, so najemniki dolžni skrbeti v skladu s priporočili NIJZ.

Albert Mihajlović, v. d. ravnatelja

(Visited 36 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost