Foto natečaj Za lepšo šolo

Za lepšo šolo

Kljub izrednim razmeram, ki trenutno vladajo v slovenskih osnovnih šolah, se je kar 58 šol vključilo v projekt Za lepšo šolo. Učence smo spodbudili, da opazujejo naravo in v objektiv ujamejo trenutke njene lepote. Mentorica je naredila izbor 3 fotografij in jih prijavila na foto natečaj. Vse prijavljene šole bodo v mesecu maju, ko obeležujemo svetovni dan čebel, prejele MERKURjev paket semen medovitih rastlin. Vse fotografije bodo objavljene javno in zanje boste lahko glasovali od 13. do 24. maja 2021. Prve tri fotografije, ki bodo prejele največ glasov, bodo v MERKURju dodatno nagradili z lončnicami sončnic, zmagovalna fotografija pa bo objavljena tudi v njihovem letaku.

Všečkajte fotografije, ki zastopajo našo šolo:

Sončni zahod – Za lepšo šolo (zalepsosolo.si)

Pike in črte – Za lepšo šolo (zalepsosolo.si)

Ogenj – Za lepšo šolo (zalepsosolo.si)


Veselo glasovanje. 

Hvala, ker pomagate čebelam in pri otrocih razvijate pozitiven odnos do narave.

(Visited 103 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost