Srebrni priznanji na 35. srečanju Mladi za napredek Maribora

V Narodnem domu je v sredo, 4. 4. 2018, z razglasitvijo rezultatov potekalo sklepno dejanje 35. srečanja Mladi za napredek Maribora.

Naši raziskovalci so se letos odlično odrezali in dosegli srebrni priznanji. Natalija Anđelković in Miha Čirič Budihna sta pod mentorstvom Barbare Ditrih napisala nalogo z naslovom Deutschsprachige Kinder- und Jugendliteratur, übersetzt in die slowenische Sprache. Naloga je na področju tujih jezikov dosegla prvo mesto. Nalogo z naslovom Dravski mostovi povezujejo in pripovedujejo, sta pod mentorstvom Rada Šumerja napisala Katarina Ribič in Jaš Štajnmec. Avtorji obeh nalog so bili nagrajeni tudi s prosto vstopnico.

Čestitamo!

 

(Visited 68 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost