Vabilo – 12. 3. 2018

Komaj je sonce razgnalo meglice,

komaj zasedlo nebesni je svod,

že je poklicalo

dedke in babice,

očke in mamice,

tete in strice:

Prosim, gremo na sprehod!

                                        (T. Pavček)

 

Spoštovani starši,

zima se poslavlja, prihajajo toplejši dnevi. V tem času praznujejo svoj dan tudi mame, babice, tete. Zavemo se, kako lepo je imeti ob sebi nekoga, ki nas razume, varuje in nas ima rad. Vse to nam ponuja naša družina.

Vabimo vas, da se nam pridružite na prireditvi, ki jo za vas, starši, pripravljamo v ponedeljek, 12. marca 2018. Ob 16.30 vas pričakujemo v šolski telovadnici. Predstavili se vam bomo s pesmijo in besedo, nato pa bomo v učilnici z vašo pomočjo likovno ustvarjali.

 

 V Mariboru, 5. marca 2018                                                     Učenci 1., 2. in 3. razredov in učiteljice

 

(Visited 64 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost