Košarka

PRIDRUŽI SE – UŽIVAL BOŠ

Učenci!

Kaj je lepšega kot zanimivo in zdravo preživeti svoj prosti čas? Ob tem pa se seveda še družiti s svojimi sošolci in prijatelji ter skupaj osvajati nova znanja in veščine. Vse to skupaj lahko doživite na športnem področju, ki ga obožujete. Seveda govorim o košarkarski igri, ki predstavlja eno najuspešnejših športnih panog v Sloveniji. Le kdo ne pozna naših reprezentančnih junakov Erazma Lorbka, Jake Lakoviča, Matjaža Smodiša in še starejših Petra Vilfana in Iva Daneua. Prav v Mariboru pa je začel igrati našega mesta ponos Saša Vujačič, ki igra v ameriški ligi NBA z največjimi svetovnimi zvezdniki, kot so LeBron James, Kobe Bryant in Allen Iverson. Vsi ti so košarko spoznali prav na svojih šolah kot nadebudni malčki, ki so svoj višek energije koristno izkoristili. Tudi starši bodo veseli, da lahko svoj prosti čas preživite v poznanem šolskem okolju pod strokovnim vodstvom trenerjev, ki vas bodo usmerjali in še dodatno razvijali občutek za red in disciplino. Seveda vas čaka še kup zanimivih in zabavnih dogodivščin, ki spremljajo proces košarkarskega odraščanja.

(Visited 46 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost